2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Zamościu: Dostawa paliw w 2026 r.
Beschreibung: Termin wykonania zamówienia 1.Termin wykonania zamówienia: od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. 2.Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za faktyczne ilości wykonanej dostawy. 3.Zamówienie należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. 4.Zamawiający dopuszcza dostawy paliw płynnych spełniających wymagania wg innych niż wskazane w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. (Dz. U 2024 poz.1018) przy czym parametry w nich zawarte muszą spełniać co najmniej wymagania określone w/w rozporządzeniu. 5.Zamawiający, zgodne z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, dokona najpierw badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 6.Zgodnie z art. 433 pkt 4) Ustawy PZP Zamawiający wskazuje, że: a) Dla zadania nr 1 - minimalna wielkość świadczenia określonego w pkt IV.2.1) wynosi 15%, b) Dla zadania nr 2 - minimalna wielkość świadczenia określonego w pkt IV.2.2) wynosi 15%, c) Dla zadania nr 3 - minimalna wielkość świadczenia określonego w pkt IV.2.3) wynosi 15%. 7.Zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dokonano podziału zamówienia na części z uwagi na fakt, że obwody drogowe leżą w oddaleniu od siebie (chodzi o jak najkrótszy czas dojazdu danego pojazdu do stacji paliw). Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub kilka zadań, spośród wybranych przez siebie zadań: Zadanie nr 1 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego - Obwód Drogowy w Biłgoraju, Zadanie nr 2 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego – Obwód Drogowy w Józefowie, Zadanie nr 3 – Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego – Rejon Dróg Wojewódzkich w Zamościu i Obwód Drogowy w Zamościu 8.Przedmiot zamówienia został opisany w sposób określony w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, ustawy PZP. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 9.Istnieje możliwość unieważnienia postępowania w następstwie nieprzyznania środków na sfinansowanie zamówienia. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki Publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu zamówienia. 10.Osoby uprawnione do porozumiewania się z wykonawcami: Sekcja techniczna – Ewa Baran i Mirosław Dziura – tel 84 638 66 39 11.Termin związania ofertą Wykonawca jest związany ofertą do dnia 10.03.2026 r. 12.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila: iod@zdw.lublin.pl* Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego: RDW w Zamościu: Dostawach paliw w 2026 r. prowadzonym na podstawie art. 132 ustawy PZP z ogłoszeniem wstępnym. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), dalej „ustawa Pzp”; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp; w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; posiada Pani/Pan: −na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących; −na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych **; −na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ***; −prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; Informacje dodatkowe 13.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 14.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 15.Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert (dla każdej części), a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 83844-2025
Interne Kennung: R8.ST.372.24.2025.eb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ogłoszenie wstępne.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo Zamówień Publicznych (tj. Dz. U. 2024 poz. 1320) zwanej dalej ustawą PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse, 39831500 Fahrzeugreiniger, 09211100 Motorenöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego - Obwód Drogowy w Biłgoraju
Beschreibung: .Zamówienie obejmuje: 1) Zadanie nr 1 - Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego – Obwód Drogowy w Biłgoraju. Dostawy polegać będą na: a) tankowaniu benzyny bezołowiowej Pb-95 w ilości do 3 000 litrów b) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 9 000 litrów c) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (w szczególności płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, ADBLUE, żarówki, rękawice ochronne, ściereczki, itp.) – wg potrzeb. 3. Warunki dostawy: a) Tankowanie pojazdów i zakup materiałów eksploatacyjnych - bezgotówkowe w stacji paliw Wykonawcy. b) Lokalizacja stacja paliw: - zadanie nr 1 – na terenie miasta Biłgoraj c) Wydawanie kierowcy po każdym tankowaniu dokumentu potwierdzającego fakt pobrania paliw do samochodu służbowego lub sprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych, zawierającego: Nr karty paliwowej, godzinę, datę wykonania ww. z potwierdzeniem wykonania tankowania bądź zakupu w karcie drogowej / raporcie dziennym. d) Zamawiający dopuszcza ewidencjonowanie i rozliczanie pobranych paliw i materiałów eksploatacyjnych przy wykorzystaniu kart paliwowych mikro-procesorowych, o ile korzystanie z nich będzie zgodne z zapisami umowy oraz, że Zamawiający nie będzie ponosił dodatkowych kosztów związanych z tytułu ich wydania i eksploatacji. e) Paliwa muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U z 2024 r., poz. 1018). a) Dla zadania nr 1 - minimalna wielkość świadczenia określonego w pkt IV.2.1) wynosi 15%,
Interne Kennung: R8.ST.372.24.2025.eb Zad. 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego - Obwód Drogowy w Józefowie
Beschreibung: .Zamówienie obejmuje: 2) Zadanie nr 2 - Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego – Obwód Drogowy w Józefowie. Dostawy polegać będą na: a) tankowaniu benzyny bezołowiowej Pb-95 w ilości do 3 000 litrów. b) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 9 000 litrów. c) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (w szczególności płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, ADBLUE, żarówki, rękawice ochronne, ściereczki, itp.) – wg potrzeb. 3. Warunki dostawy: a) Tankowanie pojazdów i zakup materiałów eksploatacyjnych - bezgotówkowe w stacji paliw Wykonawcy. b) Lokalizacja stacja paliw: - zadanie nr 2 – na terenie miasta Józefów c) Wydawanie kierowcy po każdym tankowaniu dokumentu potwierdzającego fakt pobrania paliw do samochodu służbowego lub sprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych, zawierającego: Nr karty paliwowej, godzinę, datę wykonania ww. z potwierdzeniem wykonania tankowania bądź zakupu w karcie drogowej / raporcie dziennym. d) Zamawiający dopuszcza ewidencjonowanie i rozliczanie pobranych paliw i materiałów eksploatacyjnych przy wykorzystaniu kart paliwowych mikro-procesorowych, o ile korzystanie z nich będzie zgodne z zapisami umowy oraz, że Zamawiający nie będzie ponosił dodatkowych kosztów związanych z tytułu ich wydania i eksploatacji. e) Paliwa muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U z 2024 r., poz. 1018). a) Dla zadania nr 2 - minimalna wielkość świadczenia określonego w pkt IV.2.1) wynosi 15%,
Interne Kennung: R8.ST.372.24.2025.eb Zad. 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego – Rejon Dróg Wojewódzkich w Zamościu i Obwód Drogowy w Zamościu
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: Zadanie nr 3 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego – Rejon Dróg Wojewódzkich w Zamościu i Obwód Drogowy w Zamościu Dostawy polegać będą na: a) tankowaniu benzyny bezołowiowej Pb-95 w ilości do 3 000 litrów . b) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 9 000 litrów c) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (w szczególności płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, ADBLUE, żarówki, rękawice ochronne, ściereczki, itp.) – wg potrzeb. 3. Warunki dostawy: a) Tankowanie pojazdów i zakup materiałów eksploatacyjnych - bezgotówkowe w stacji paliw Wykonawcy. b) Lokalizacja stacja paliw: - zadanie nr 3 – na terenie miasta Zamość c) Wydawanie kierowcy po każdym tankowaniu dokumentu potwierdzającego fakt pobrania paliw do samochodu służbowego lub sprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych, zawierającego: Nr karty paliwowej, godzinę, datę wykonania ww. z potwierdzeniem wykonania tankowania bądź zakupu w karcie drogowej / raporcie dziennym. d) Zamawiający dopuszcza ewidencjonowanie i rozliczanie pobranych paliw i materiałów eksploatacyjnych przy wykorzystaniu kart paliwowych mikro-procesorowych, o ile korzystanie z nich będzie zgodne z zapisami umowy oraz, że Zamawiający nie będzie ponosił dodatkowych kosztów związanych z tytułu ich wydania i eksploatacji. e) Paliwa muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U z 2024 r., poz. 1018). a) Dla zadania nr 3 - minimalna wielkość świadczenia określonego w pkt IV.2.1) wynosi 15%,
Interne Kennung: R8.ST.372.24.2025.eb Zad. 3