2. Verfahren
Verfahren
Titel: ARBO-dienstverlening
Beschreibung: Begeleiding en advies bij preventie, verzuim en re-integratie van de medewerkers van de gemeente. 1.150 medewerkers
Interne Kennung: 1895752
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gehele opdracht (enige perceel)
Beschreibung: Zie hoofdopdracht. Gelijk aan hoofdopdracth.
Interne Kennung: 1