780312-2025 - Ergebnis
Tschechien – Verwaltung von Computeranlagen – Serverová infrastruktura jako služba
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServerová infrastruktura jako služba
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je pronájem HW infrastruktury s měřením čerpání poskytovaní její kapacity a jejím reportováním na měsíční bázi. Součástí plnění bude pravidelná kontrola aktuálnosti a vhodnosti firmware na všech technologických komponentech a rovněž implementace nových firmware v rozsahu určeném smluvními podmínkami. Podrobně je předmět plnění specifikován v příloze B Smlouvy – Technická specifikace.
Interne KennungVZ 13/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72514000 Verwaltung von Computeranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
LosLOT-0001