780400-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Provincie Flevoland
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Provincie Flevoland
BeschreibungBrandverzekering Provincie Flevoland Ingaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungBrandverzekering Provincie Flevoland
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIngaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.