780406-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kompressoren – „V 00884 – dodávka kompresního systému H2“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„V 00884 – dodávka kompresního systému H2“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je komplexní dodávka kompresního systému pro komprimaci H2 pro vývojové prostředí H2 technologií do sídla společnosti APT, spol. s r.o., U Tesly 470/5, Hloubětín, 198 00 Praha 9. Zakázka bude realizována v rámci projektu TN02000007 s názvem Národní centrum vodíkové mobility v Programu na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací Národní centra kompetence v dílčím projektu DP008 s názvem Ekosystém plnění vodíku rychlostí přesahující 60 g H2/s. Projekt TN02000007 Národní centrum vodíkové mobility je spolufinancován se státní podporou Technologické agentury ČR v rámci Programu Národní centra kompetence. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne KennungV 00884
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42123000 Kompressoren
5. Los
LosLOT-0001