2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor incontinentiematerialen HOGEVIJF Seniorenvoorzieningen OCMW-Hasselt
Beschreibung: Deze raamovereenkomst is opgesteld voor het woonzorgcentrum HOGEVIJF te Hasselt (Campus Banneux en Campus Stadspark) en vormt een hernieuwing van een bestaande overeenkomst die afloopt op 13 februari 2026. Deze overeenkomst biedt de nodige flexibiliteit om in te spelen op de evoluerende noden van onze organisatie. Ze laat toe om op een efficiënte en gestructureerde manier opdrachten te plaatsen voor het woonzorgcentrum, met bijzondere aandacht voor het magazijnbeheer en de operationele ondersteuning.
Interne Kennung: PPP0D1-6350/5713/2025-6350
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141621 Inkontinenzsätze
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-6350_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel