780427-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – SKM/UPOL – Praní a žehlení prádla 2026 - 2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSKM/UPOL – Praní a žehlení prádla 2026 - 2027
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou pravidelné služby spočívající v praní, čištění a žehlení ložního prádla, ostatního prádla a prádla pro potravinářský provoz, blíže specifikovaného v příloze č. 4 zadávací dokumentace, pro Správu kolejí a menz Univerzity Palackého v Olomouci. Předmětem plnění veřejné zakázky je dále odvoz, dovoz, třídění a balení ložního prádla, ostatního prádla a prádla pro potravinářský provoz, v předpokládaném množství dle předchozího období tak, jak je uvedeno v příloze č. 4 zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98312000 Textilreinigung, 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSKM/UPOL – Praní a žehlení prádla 2026 - 2027