2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w całości lub w części oraz innych nieruchomości z terenu gminy Złocieniec w 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w całości lub w części oraz innych nieruchomości z terenu gminy Złocieniec w 2026 r.” Opis przedmiotu zamówienia: 1. Odbiór odpadów komunalnych zbieranych selektywnie i zmieszanych z terenu gminy Złocieniec, bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych (jednorodzinnych i wielorodzinnych), nieruchomości, które w części stanowią nieruchomość, na której zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość, na której nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z podziałem na sektory oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno- wypoczynkowe. 2. Odbiór odpadów komunalnych z pojemników T- Master ELMO. Na terenie Gminy Złocieniec znajdują się 3 gniazda pojemników, każdy z nich wyposażony jest w 12 pojemników 1100 litrów, gniazda zlokalizowane są na osiedlu Budowo na ul. Pancerniaków1, Pancerniaków 9 oraz Kosynierów 6. 3. Transport i przekazywanie odebranych odpadów komunalnych i odpadów ulegających biodegradacji do Regionalnego Zakładu Gospodarki Odpadami w Słajsinie dla regionu zachodniego, utworzonego zgodnie z Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2016-2022 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2023-2028 uchwała Nr XVIII/322/16 Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 27 grudnia 2016 r. w sprawie wykonania Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2016-2022 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2023-2028 (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego z 2017 r. poz. 445 ze zm.) 4. Utworzenie, obsługa i prowadzenie stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych - zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa krajowego oraz aktami prawa miejscowego. Zamawiający wymaga, aby PSZOK był czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do godziny 14:30, w każdą środę od 7:00 do 17:00, a także w jedną wybraną sobotę od 9:00 do 13:00. 5. Transport i przekazywanie pozostałych komunalnych odpadów zbieranych i odbieranych w sposób selektywny do instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.) lub samodzielnego zagospodarowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadą bliskości. 6. Wyposażenie obsługiwanych nieruchomości w pojemniki do zbierania odpadów komunalnych, a w zabudowie jednorodzinnej, w których prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów w zestaw worków do selektywnej zbiórki (tj. worki w kolorze żółtym o poj. min. 120 l. na odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych i opakowania wielomateriałowe oraz worki w kolorze zielonym o poj. min. 80 l na odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła, worki w kolorze niebieskim o poj. min. 120 l na odpady z papieru i tektury, w tym odpady opakowaniowe z papieru lub tektury, pojemniki w kolorze brązowym lub worki wyłącznie biodegradowalne o poj. min. 80 l na odpady komunalne ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów oraz odpadów zielonych. Worki muszą być dostarczane właścicielom nieruchomości na zasadzie – „nowy worek za pełny worek”, w terminach wskazanych w harmonogramie odbioru odpowiednich rodzajów odpadów. Worki oraz pojemniki powinny być oznakowane logo Wykonawcy. Wykonawca przekaże Zamawiającemu określoną ilość worków, w celu przekazywania mieszkańcom w razie zwiększonego zapotrzebowania. pozostałe zapisy znajdują się w rozdz. XVII SWZ oraz w załączniku nr 5 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów - sektor I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w całości lub w części oraz innych nieruchomości z terenu gminy Złocieniec w 2026 r.” Opis przedmiotu zamówienia: 1. Odbiór odpadów komunalnych zbieranych selektywnie i zmieszanych z terenu gminy Złocieniec, bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych (jednorodzinnych i wielorodzinnych), nieruchomości, które w części stanowią nieruchomość, na której zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość, na której nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z podziałem na sektory oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno- wypoczynkowe. 2. Transport i przekazywanie odebranych odpadów komunalnych i odpadów ulegających biodegradacji do Regionalnego Zakładu Gospodarki Odpadami w Słajsinie dla regionu zachodniego, utworzonego zgodnie z Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2016-2022 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2023-2028 uchwała Nr XVIII/322/16 Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 27 grudnia 2016 r. w sprawie wykonania Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2016-2022 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2023-2028 (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego z 2017 r. poz. 445 ze zm.) 3. Transport i przekazywanie pozostałych komunalnych odpadów zbieranych i odbieranych w sposób selektywny do instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.) lub samodzielnego zagospodarowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadą bliskości. 4. Wyposażenie obsługiwanych nieruchomości w pojemniki do zbierania odpadów komunalnych, a w zabudowie jednorodzinnej, w których prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów w zestaw worków do selektywnej zbiórki (tj. worki w kolorze żółtym o poj. min. 120 l. na odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych i opakowania wielomateriałowe oraz worki w kolorze zielonym o poj. min. 80 l na odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła, worki w kolorze niebieskim o poj. min. 120 l na odpady z papieru i tektury, w tym odpady opakowaniowe z papieru lub tektury, pojemniki w kolorze brązowym lub worki wyłącznie biodegradowalne o poj. min. 80 l na odpady komunalne ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów oraz odpadów zielonych. Worki muszą być dostarczane właścicielom nieruchomości na zasadzie – „nowy worek za pełny worek”, w terminach wskazanych w harmonogramie odbioru odpowiednich rodzajów odpadów. Worki oraz pojemniki powinny być oznakowane logo Wykonawcy. Wykonawca przekaże Zamawiającemu określoną ilość worków, w celu przekazywania mieszkańcom w razie zwiększonego zapotrzebowania. Ogólne informacje o Gminie: 1. Powierzchnia gminy Złocieniec – 279,9 km2, w tym miasto – 32,3 km2 i gmina - 247,6 km2. Ludność – ok 15.000 osób. 2. W celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz wyznaczenia punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych dzieli się obszar gminy Złocieniec na następujące sektory: 1) sektor I obejmujący obszary obrębów ewidencyjnych: Chlebowo, Cieminko, Gronowo, Nowe Worowo, Płocie, Siecino, Smołdzięcino, Szczycienko i Śmidzięcino. pozostałe zapisy znajdują się w zał. nr 5 do SWZ - szczegółowy OPZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór odpadów - sektor II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w całości lub w części oraz innych nieruchomości z terenu gminy Złocieniec w 2026 r.” Opis przedmiotu zamówienia: 1. Odbiór odpadów komunalnych zbieranych selektywnie i zmieszanych z terenu gminy Złocieniec, bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych (jednorodzinnych i wielorodzinnych), nieruchomości, które w części stanowią nieruchomość, na której zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość, na której nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z podziałem na sektory oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno- wypoczynkowe. 2. Odbiór odpadów komunalnych z pojemników T- Master ELMO. Na terenie Gminy Złocieniec znajdują się 3 gniazda pojemników, każdy z nich wyposażony jest w 12 pojemników 1100 litrów, gniazda zlokalizowane są na osiedlu Budowo na ul. Pancerniaków1, Pancerniaków 9 oraz Kosynierów 6. 3. Transport i przekazywanie odebranych odpadów komunalnych i odpadów ulegających biodegradacji do Regionalnego Zakładu Gospodarki Odpadami w Słajsinie dla regionu zachodniego, utworzonego zgodnie z Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2016-2022 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2023-2028 uchwała Nr XVIII/322/16 Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 27 grudnia 2016 r. w sprawie wykonania Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2016-2022 z uwzględnieniem perspektywy na lata 2023-2028 (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego z 2017 r. poz. 445 ze zm.) 4. Utworzenie, obsługa i prowadzenie stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych - zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa krajowego oraz aktami prawa miejscowego. Zamawiający wymaga, aby PSZOK był czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do godziny 14:30, w każdą środę od 7:00 do 17:00, a także w jedną wybraną sobotę od 9:00 do 13:00. 5. Transport i przekazywanie pozostałych komunalnych odpadów zbieranych i odbieranych w sposób selektywny do instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.) lub samodzielnego zagospodarowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadą bliskości. 6. Wyposażenie obsługiwanych nieruchomości w pojemniki do zbierania odpadów komunalnych, a w zabudowie jednorodzinnej, w których prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów w zestaw worków do selektywnej zbiórki (tj. worki w kolorze żółtym o poj. min. 120 l. na odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych i opakowania wielomateriałowe oraz worki w kolorze zielonym o poj. min. 80 l na odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła, worki w kolorze niebieskim o poj. min. 120 l na odpady z papieru i tektury, w tym odpady opakowaniowe z papieru lub tektury, pojemniki w kolorze brązowym lub worki wyłącznie biodegradowalne o poj. min. 80 l na odpady komunalne ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów oraz odpadów zielonych. Worki muszą być dostarczane właścicielom nieruchomości na zasadzie – „nowy worek za pełny worek”, w terminach wskazanych w harmonogramie odbioru odpowiednich rodzajów odpadów. Worki oraz pojemniki powinny być oznakowane logo Wykonawcy. Wykonawca przekaże Zamawiającemu określoną ilość worków, w celu przekazywania mieszkańcom w razie zwiększonego zapotrzebowania. 1. Powierzchnia gminy Złocieniec – 279,9 km2, w tym miasto – 32,3 km2 i gmina - 247,6 km2. Ludność – ok 15.000 osób. 2. W celu zorganizowania odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz wyznaczenia punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych dzieli się obszar gminy Złocieniec na następujące sektory: 2) sektor II obejmujący pozostały teren gminy Złocieniec (m. Złocieniec, sołectwo Bobrowo (Bobrowo, Wąsosz, Sułoszyn), sołectwo Cieszyno (Cieszyno, Skąpe), sołectwo Darskowo, sołectwo Kosobudy (Kosobudy, Kosobudki, Jarosław), sołectwo Lubieszewo (Lubieszewo, Zatonie, Błędno), sołectwo Rzęśnica, sołectwo Stare Worowo, sołectwo Stawno, sołectwo Warniłęg (Warniłęg, Męcidół, Szymalów, Małobór, Jadwiżyn, Uraz). Pozostałe zapisy znajdują się w zał. nr 5 do SWZ - szczegółowy OPZ.