2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voertuigen gemeente Hellendoorn
Beschreibung: De gemeente Hellendoorn als aanbestedende dienst, wil opdrachtnemer(s) contracteren voor het leveren van verschillende rijvoertuigen. Deze aanbesteding is verdeeld over 5 percelen. Het gaat bij deze opdracht om het leveren van rijvoertuigen die worden ingezet door de medewerkers van de aanbestedende dienst. Deze rijvoertuigen worden gebruikt voor personenvervoer en voor het verbeteren van de leefbaarheid van de inwoners van de gemeente Hellendoorn.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34134200 Kipplastwagen, 34136000 Lieferwagen, 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144700 Nutzfahrzeuge, 34144900 Elektrofahrzeuge, 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bus Boomploeg, Garage & Riool
Beschreibung: De gemeente Hellendoorn als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het leveren van drie gesloten bedrijfswagens waarvan: - één ten behoeve van de boomploeg; - één servicedienst garage; - en één rioolonderhoud.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Menge: 3
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Personenauto's (100% elektrisch)
Beschreibung: De gemeente Hellendoorn als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het leveren van twee (100%) elektrische personenauto's.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34111000 Kombiwagen und Limousinen
Menge: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Gesloten bedrijfswagens (100% elektrisch)
Beschreibung: De gemeente Hellendoorn als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het leveren van twee gesloten (100% elektrische) bedrijfswagens.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge, 34144910 Elektrobusse
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Bedrijfswagen met veegvuilopbouw & zijbelader
Beschreibung: De gemeente Hellendoorn als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het leveren van één bedrijfswagen met veegvuilopbouw & zijbelader.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144700 Nutzfahrzeuge
Menge: 1
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Pick-ups, enkele cabines
Beschreibung: De gemeente Hellendoorn als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het leveren van drie pick-ups met een enkele cabine waarvan: - één pick-up met enkele cabine en kipper; - één pick-up met enkele cabine en laadkraan (inclusief kist); - en één pick-up met enkele cabine en laadkraan.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34134200 Kipplastwagen, 34144700 Nutzfahrzeuge