78046-2026 - Ergebnis
Tschechien – Technische Kontrolle – „Vnitřní off-line inspekce VTL plynovodu DN 500, trasa č. 154, rok uvedení do provozu 1973-75, úsek Velká Chuchle – Petrovice“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Vnitřní off-line inspekce VTL plynovodu DN 500, trasa č. 154, rok uvedení do provozu 1973-75, úsek Velká Chuchle – Petrovice“
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provedení díla spočívající v realizaci geometrické inspekce a realizaci vnitřní offline inspekce VTL plynovodu DN 500, trasa č. 154 rok uvedení do provozu 1973-75, úsek Velká Chuchle – Petrovice včetně zprůchodnění tohoto plynovodu a to vše v rozsahu zadání objednatele popsaného ve Smlouvě o dílo a jejich přílohách
Interne KennungPPD250033
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
LosLOT-0001