See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Frederikshavn Transport fra genbrugspladser og miljøanlæg
Beschreibung: Frederikshavn Affald A/S udbyder i samarbejde med Frederikshavn Affaldskraftvarmeværk A/S en kontrakt vedrørende transport af affald fra genbrugspladserne i Frederikshavn-området og Sæby-området, transport af gren- og haveaffald i hele Frederikshavn Kommune samt transport af forbrændingsslagge fra Frederikshavn Affaldskraftvarmeværk.
Vorherige Bekanntmachung: 617397-2025
Interne Kennung: Frederikshavn Transport fra genbrugspladser og miljøanlæg
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Forlængelse af kontraktens løbetid med op til 3 år