See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa (sprzedaż i dystrybucja) energii cieplnej dla obiektów Centralnego Ośrodka Obliczeniowego i Centrali ZUS w Warszawie przy ulicy Szamockiej 3, 5 oraz budynku Departamentu Zarządzania Dokumentacją i Poligrafią w Warszawie ul. Podskarbińska 25A wraz z pracami konserwacyjno-przeglądowymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sprzedaż i dystrybucja) energii cieplnej dla obiektów Centralnego Ośrodka Obliczeniowego i Centrali ZUS w Warszawie przy ulicy Szamockiej 3, 5 oraz budynku Departamentu Zarządzania Dokumentacją i Poligrafią w Warszawie przy ul. Podskarbińskiej 25A wraz z pracami konserwacyjno-przeglądowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2a oraz 2b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 600430-2025
Interne Kennung: 993200.271.125.2025-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09321000 Warmwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09323000 Fernwärme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa (sprzedaż i dystrybucja) energii cieplnej dla obiektów Centralnego Ośrodka Obliczeniowego i Centrali ZUS w Warszawie przy ulicy Szamockiej 3, 5 oraz budynku Departamentu Zarządzania Dokumentacją i Poligrafią w Warszawie przy ul. Podskarbińskiej 25A wraz z pracami konserwacyjno-przeglądowymi.