780667-2025 - Wettbewerb
Polen – Ultraschallanlage – Dostawa cyfrowego aparatu ultrasonograficznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa cyfrowego aparatu ultrasonograficznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie cyfrowego aparatu USG z głowicami ultradźwiękowymi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Zestawieniu parametrów technicznych i użytkowych stanowiącym Załącznik nr 2 do Specyfikacji.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPrzyspieszenie procedury spowodowane jest pilną koniecznością zakupu aparatu ultrasonograficznego. Aparat USG posiadany obecnie przez Zamawiającego uległ awarii - koszt naprawy jest nieopłacalny. Zakup nowego aparatu jest konieczny do utrzymania ciągłości świadczeń medycznych udzielanych w Szpitalu Powiatowym w Węgrowie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Zestawieniu parametrów technicznych i użytkowych stanowiącym Załącznik nr 2 do Specyfikacji
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji