See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostosowanie i rozbudowa istniejącej integracji Systemu CTMS (Clinical Trial Management System) z systemem Eskulap czterech Szpitali Klinicznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu do nowej funkcjonalności obsługi badań klinicznych systemu Eskulap w szpitalach klinicznych, wraz z dostosowaniem i rozbudową modułów Systemu CTMS, a także przeszkolenie pracowników.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostosowanie i rozbudowa istniejącej integracji Systemu CTMS (Clinical Trial Management System) z systemem Eskulap czterech Szpitali Klinicznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu do nowej funkcjonalności obsługi badań klinicznych systemu Eskulap w szpitalach klinicznych, wraz z dostosowaniem i rozbudową modułów Systemu CTMS, a także przeszkolenie pracowników. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 601952-2025
Interne Kennung: PN-69/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0002