See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprężonego powietrza dla potrzeb PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel z podziałem na dwa zadania
Beschreibung: Dostawa sprężonego powietrza dla potrzeb PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel z podziałem na dwa zadania: Zadanie 1. Dostawa sprężonego powietrza na cele dołu i powierzchni. Zadanie 2. Dostawa sprężonego powietrza na potrzeby ZMPW.
Vorherige Bekanntmachung: 470223-2025
Interne Kennung: 492500760
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24113200 Druckluft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa sprężonego powietrza na cele dołu i powierzchni
Beschreibung: 1) Dostawa sprężonego powietrza o ciśnieniu nominalnym od 0,45 do 0,5 MPa, odbywać się będzie do siedmiu różnych punktów jego odbioru w ilościach: a) w części Marklowickiej – minimum 6 000 m3/h, b) w części macierzystej (Kuźnia) – minimum 7 800 m3/h, c) do Zakładu Przeróbczego – minimum 8 600 m3/h, d) do masz. wyciąg. szybu Antoni – minimum 500 m3/h, e) do masz. wyciąg. szybu Wiktor – minimum 500 m3/h, f) do masz. wyciąg. szybu M I – minimum 130 m3/h, g) do masz. wyciąg. szybu M II – minimum 200 m3/h.
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa sprężonego powietrza na potrzeby ZMPW
Beschreibung: 1) Dostawa powietrza o ciśnieniu minimum 0,4 Bar , maksymalnie 0,5 Bar wydajności minimum 90 m3/min = 5 400 m3/h. 2) Dostawa powietrza powinna być zrealizowana przez co najmniej dwa urządzenia, maksymalna ilość zabudowanych urządzeń: cztery. 3) Dostawa powietrza musi być zagwarantowana bez przerwy, w sposób ciągły. 4) Zabudowane urządzenia muszą być dostosowane do współpracy równoległej z urządzeniami Zamawiającego w sposób automatyczny. 5) Aktualne zapotrzebowanie na powietrze będzie określane przez służby ZPM.
Interne Kennung: zadanie nr 2