780833-2025 - Wettbewerb
Polen – Tonerkassetten – Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy (wraz z rozładunkiem i wniesieniem do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego) na potrzeby Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, kopiujących, faksujących. Specyfikacja techniczna zawarta jest w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 3a do SWZ. Wykonawca może zaoferować produkty równoważne, pod warunkiem spełnienia przez nie wymagań opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający zawrze umowę do wysokości posiadanych środków (1 000 000,00 zł brutto), a zamówienie będzie realizowane według cen jednostkowych wskazanych w formularzu asortymentowo-cenowym. Cena oferty, wyliczona na podstawie cen jednostkowych i ilości materiałów eksploatacyjnych, posłuży jedynie do porównania ofert. Zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungPN-38/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy pzp (tzw. procedura odwrócona) najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30124300 Trommeln für Büromaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy (wraz z rozładunkiem i wniesieniem do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego) na potrzeby Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, kopiujących, faksujących. Specyfikacja techniczna zawarta jest w formularzu asortymentowo- cenowym, stanowiącym załącznik nr 3a do SWZ. Wykonawca może zaoferować produkty równoważne, pod warunkiem spełnienia przez nie wymagań opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający zawrze umowę do wysokości posiadanych środków (1 000 000,00 zł brutto), a zamówienie będzie realizowane według cen jednostkowych wskazanych w formularzu ofertowym. Cena oferty, wyliczona na podstawie cen jednostkowych i ilości materiałów eksploatacyjnych, posłuży jedynie do porównania ofert. Zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.