2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości, usługi sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń, pomocy w opiece nad pacjentem, gospodarowania bielizną szpitalną i odpadami szpitalnymi, transportu wewnątrzszpitalnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości, usługi sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń, pomocy w opiece nad pacjentem, gospodarowania bielizną szpitalną i odpadami szpitalnymi, transportu wewnątrzszpitalnego.
Interne Kennung: 50/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste