780990-2025 - Wettbewerb
Polen – Dateiverwalter – Dostawa sprzętu komputerowego – zamówienie nr 3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego – zamówienie nr 3
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę sprzętu komputerowego na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie w ramach systemu trwałego zabezpieczenia kopii zapasowych, na który składa się: 1) deduplikator All-Flash – 1 szt., 2) deduplikator Hybrid – 1 szt., 3) uruchomienie systemu trwałego zabezpieczenia kopii zapasowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ. 3. Opisy znajdujące się w załączniku nr 2 do SWZ zawierają minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi. 4. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ powołuje się na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 5. Dostarczenie produktów objętych przedmiotem zamówienia nastąpi w dniach pracy zamawiającego, własnym staraniem wykonawcy i na koszt i ryzyko wykonawcy, w opakowaniach fabrycznych, bezzwrotnych do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego. 6. Dostarczone produkty objęte przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, kompletne, sprawne technicznie, wraz z wymaganymi sterownikami, dopuszczone do obrotu i stosowania, zgodne z wymaganiami określonymi w SWZ. 7. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy oraz obowiązującymi przepisami, w tym z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Interne KennungWO-IV.272.47.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę sprzętu komputerowego na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie w ramach systemu trwałego zabezpieczenia kopii zapasowych, na który składa się: 1) deduplikator All-Flash – 1 szt., 2) deduplikator Hybrid – 1 szt., 3) uruchomienie systemu trwałego zabezpieczenia kopii zapasowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Opisy znajdujące się w załączniku nr 2 do SWZ zawierają minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi. 4. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ powołuje się na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 5. Dostarczenie produktów objętych przedmiotem zamówienia nastąpi w dniach pracy zamawiającego, własnym staraniem wykonawcy i na koszt i ryzyko wykonawcy, w opakowaniach fabrycznych, bezzwrotnych do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego. 6. Dostarczone produkty objęte przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, kompletne, sprawne technicznie, wraz z wymaganymi sterownikami, dopuszczone do obrotu i stosowania, zgodne z wymaganiami określonymi w SWZ. 7. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy oraz obowiązującymi przepisami, w tym z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.