2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wózków napędowych oraz tocznych do pojazdów trakcji spalinowej serii SA134 i SA135 na rzecz spółki Koleje Dolnośląskie S.A.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózków napędowych oraz tocznych do pojazdów trakcji spalinowej serii SA134 i SA135 na rzecz spółki Koleje Dolnośląskie S.A. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały podane we Wzorze Umowy (WU-II część SWZ) oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ – III część SWZ), stanowiących integralną część SWZ. 3.Działając na podstawie art. 139 ust. 1 Pzp Zamawiający informuje, że zastosuje tzw. „procedurę odwróconą”, tzn. - najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4.Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 5.Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej Platforma) pod adresem https://kd.eb2b.com.pl. Korzystanie z Platformy Zakupowej jest bezpłatne. Wszelkie oświadczenia, zawiadomienia, wyjaśnienia oraz inne dokumenty w przedmiotowym postępowaniu oraz umowa są sporządzone w języku polskim. 6. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z przedmiotowym postępowaniem: https://kd.eb2b.com.pl.
Interne Kennung: KD.OZZ.272.U.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415000 Gabelstapler, Kraftkarren, Bahnhofs-Zugkraftkarren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózków napędowych oraz tocznych do pojazdów trakcji spalinowej serii SA134 i SA135 na rzecz spółki Koleje Dolnośląskie S.A. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały podane we Wzorze Umowy (WU-II część SWZ) oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ – III część SWZ), stanowiących integralną część SWZ.