781000-2025 - Ergebnis
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku. W Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty określono ilości i wymogi jakie musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty (opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów (części) – Załącznik nr 2 do SWZ; b) Projekt umowy (warunki realizacji zamówienia) Załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung546739-2025
Interne KennungDA.ZP.242.51.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0002
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (Pakiet nr 2).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 2).
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0005
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (Pakiet nr 5).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 5).
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (Pakiet nr 6).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 6).
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (Pakiet nr 7).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 7).
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (Pakiet nr 8).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 8).
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (Pakiet nr 9).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 9).
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0011
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (Pakiet nr 11).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 11).
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0013
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (Pakiet nr 13).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 13).
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0014
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (Pakiet nr 14).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 14).
Interne KennungPakiet nr 14
LosLOT-0016
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (Pakiet nr 16).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 16).
Interne KennungPakiet nr 16
LosLOT-0020
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (Pakiet nr 20).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 20).
Interne KennungPakiet nr 20