781029-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Kühlgruppen – Rámcová smlouva na servisní služby na údržbu vzduchotechnických a klimatizačních zařízení a nákup klimatizačních jednotek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová smlouva na servisní služby na údržbu vzduchotechnických a klimatizačních zařízení a nákup klimatizačních jednotek
BeschreibungPředmětem plnění je poskytování služeb spočívajících v zajišťování řádného provozu vzduchotechnických a klimatizačních zařízení v budovách zadavatele, a to dle harmonogramu a dále dle dílčích objednávek zadavatele. Na základě rámcové smlouvy bude docházet k provádění preventivních prohlídek vzduchotechnických a klimatizačních zařízení, k poskytování servisních oprav dle dílčích objednávek a dále budou poskytovány služby havarijního zásahu. Předmětem plnění je dále dodávka nových klimatizačních zařízení v předpokládaném rozsahu na základě dílčích objednávek zadavatele.
Interne Kennung25FGU007480
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
LosLOT-0001