2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie na rzecz MZKZG usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego ZKM w Gdyni biletów metropolitalnych, ich sprzedaży oraz zasad dokonywania rozliczeń z tego tytułu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni (jednostkę budżetową Gminy Miasta Gdyni, Gdynia – Miasto na prawach powiatu) na rzecz Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni biletów metropolitalnych [szczegółowo opisanych w Rozdziale XIV IWZ - WZORY UMÓW (załącznik numer 1 do wzoru umowy numer 1)] umożliwiających realizację przejazdów przez pasażerów posiadających emitowane przez Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej bilety, ich sprzedaży oraz zasad dokonywania z Zarządem Komunikacji Miejskiej w Gdyni rozliczeń z tego tytułu w okresie od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku. 2. Rozkładowe przewozy pasażerskie dla pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety metropolitalne będą realizowane autobusami i trolejbusami Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni (zwanego także: ZKM) na obszarze następujących Gmin i Miast- członków MZKZG: a) Miasto Gdańsk; b) Miasto Gdynia; c) Gmina Kosakowo; d) Miasto Reda; e) Miasto Rumia; f) Miasto Sopot; g) Gmina Szemud; h) Gmina Wejherowo; i) Miasto Wejherowo; j) Gmina Żukowo 3. W wykonaniu przedmiotu niniejszego zamówienia ZKM będzie zobowiązany, w szczególności, do: a) honorowania przejazdu osób i ich bagażu na podstawie biletów metropolitalnych szczegółowo opisanych w Rozdziale XIV IWZ - WZORY UMÓW (załącznik numer 1 do wzoru umowy numer 1) w środkach transportu wymienionych w ust. 2, na liniach organizowanej przez siebie komunikacji miejskiej, w granicach obszaru opisanego w ust. 2; b) zapewnienia kontroli biletów metropolitalnych uprawniających do przejazdów komunikacją miejską ZKM; c) zapewnienia kontroli dokumentów uprawniających, zgodnie z uchwałą Zgromadzenia MZKZG numer 2/2023 z dnia 15 lutego 2023 r. oraz z uchwałą Zarządu MZKZG numer 35/2021 z dnia 10 sierpnia 2021 r. [z późn. zm.], do przejazdów na podstawie metropolitalnych biletów ulgowych; przewozowych na liniach organizowanej przez siebie komunikacji miejskiej, w granicach obszaru opisanego w ust. 2; d) zawierania umów na świadczenie usług przewozowych na liniach organizowanej przez siebie komunikacji miejskiej, w granicach obszaru opisanego w ust. 2 e) planowania sieci i układu linii w granicach organizowanej przez siebie komunikacji miejskiej; f) rozpatrywania skarg i wniosków dotyczących transportu zbiorowego na liniach organizowanej przez siebie komunikacji miejskiej w granicach obszaru opisanego w ust. 2; g) przekazywania MZKZG informacji związanych z funkcjonowaniem organizowanej przez siebie komunikacji miejskiej; h) przekazywania podróżnym informacji o wprowadzanych przez MZKZG ofertach korzystania z komunikacji miejskiej; i) informowania o zintegrowanym transporcie publicznym na obszarze działania MZKZG. h) prowadzenia przez ZKM sprzedaży i odsprzedaży komunalnych oraz kolejowo-komunalnych biletów metropolitalnych emitowanych przez MZKZG:: • elektronicznych: 24 i 72-godzinnych i okresowych, tj. miesięcznych; • papierowych: 24 i 72-godzinnych; • papierowych: jednoprzejazdowych. wymienionych i szczegółowo opisanych w załączniku numer 1 do umowy, za cenę nominalną [wartość brutto] za pośrednictwem zorganizowanej przez ZKM sieci punktów sprzedaży biletów komunikacji miejskiej.
Interne Kennung: MZKZG/ZP/WR/5/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenie przez ZKM w Gdyni na rzecz Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego ZKM w Gdyni biletów metropolitalnych ich sprzedaży oraz zasad dokonywania z Zarządem Komunikacji Miejskiej w Gdyni rozliczeń z tego tytułu.
Beschreibung: świadczenie przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni (jednostkę budżetową Gminy Miasta Gdyni, Gdynia – Miasto na prawach powiatu) na rzecz Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni biletów metropolitalnychumożliwiających realizację przejazdów przez pasażerów posiadających emitowane przez Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej bilety, ich sprzedaży oraz zasad dokonywania z Zarządem Komunikacji Miejskiej w Gdyni rozliczeń z tego tytułu w okresie od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku.