781073-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Prodloužení Software Assurance pro licence Microsoft IV [2025]
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProdloužení Software Assurance pro licence Microsoft IV [2025]
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění prodloužení Software Assurance pro licence Microsoft zadavatele dle specifikace a za podmínek uvedených v příslušné příloze 2 zadávací dokumentace (Vzor smlouvy).
Interne KennungMOU 516 853
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení v nadlimitním režimu podle ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění prodloužení Software Assurance pro licence Microsoft zadavatele dle specifikace a za podmínek uvedených vždy v příslušné příloze 2 zadávací dokumentace (Vzor smlouvy). Dodavatel se zavazuje zajistit objednateli poskytnutí Software Assurance k licencím Windows Server – „Windows Server User CAL SA 3 roky” v rozsahu 250 licencí
Interne KennungMOU 532 046