781137-2025 - Ergebnis
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Zakup pojazdu wielofunkcyjnego do udrażniania pod wysokim ciśnieniem sieci kanalizacyjnej z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości do zbiornika osadu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup pojazdu wielofunkcyjnego do udrażniania pod wysokim ciśnieniem sieci kanalizacyjnej z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości do zbiornika osadu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu wielofunkcyjnego do udrażniania pod wysokim ciśnieniem sieci kanalizacyjnej z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości do zbiornika osadu. Dostarczony przez Wykonawcę pojazd musi być kompletny, w pełni sprawny i gotowy do użytku, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2014 roku (podwozie) oraz o zabudowie typu WUKO wykonanej nie wcześniej niż w 2015 roku. Pojazd powinien odpowiadać warunkom technicznym i warunkom dopuszczenia do ruchu drogowego i poruszania się w ruchu drogowym obowiązującym w Rzeczypospolitej Polskiej, w tym w szczególności w przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1995 r. – Prawo o ruchu drogowym. Pojazd musi być wolny od jakichkolwiek wad prawnych, obciążeń i roszczeń na rzecz osób trzecich, nie występują w stosunku do niego jakiekolwiek ograniczenia w rozporządzaniu oraz nie będzie przedmiotem żadnego postępowania administracyjnego lub cywilnego, jak również przedmiotem zabezpieczenia lub zajęcia z innego tytułu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczno – eksploatacyjne pojazdu, wyposażenie oraz wymagania zamawiającego) oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, który stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, które stanowią Załącznik Nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung667306-2025
Interne KennungZP.271.1.13.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający skrócił termin składania ofert, gdyż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji