781235-2025 - Ergebnis
Polen – Abfallcontainer und -körbe – Zakup i dostawa fabrycznie nowych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych dla Gminy Brwinów wyposażonych w chip
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa fabrycznie nowych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych dla Gminy Brwinów wyposażonych w chip
Beschreibungotwarta
Vorherige Bekanntmachung628909-2025
Interne KennungZP.271.60.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa fabrycznie nowych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych dla Gminy Brwinów wyposażonych w chip w ilościach i rodzajach wymienionych w tabeli: Frakcja Wielkość pojemnika (litry) Kolor Ilość 1. Odpady kuchenne 240 l RAL 7035 lub zbliżony 110 2. Bioodpady (bio) 240 l RAL 8011, 8024 lub zbliżony 6800 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie fabrycznie nowych i wyposażonych w chip pojemników (pojemniki zmontowane, nie w częściach do montażu) w miejsce ich docelowego użytkowania tj. do mieszkańców (odbiorców) na terenie gminy Brwinów podzielonej na 15 rejonów określonych w załączniku nr 5 do SWZ. 3. Wszystkie dostarczone pojemniki winny spełniać wymagania określone w normie PN-EN 840 (jako pojemniki dwukołowe), posiadać wymagane atesty i certyfikaty: 1) atest PZH lub atest/certyfikat wystawiony przez instytucję zewnętrzną potwierdzający, że oferowany przedmiot zamówienia nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi, Wykonawca przed podpisaniem umowy dostarczy Zamawiającemu oryginały ww. atestów/certyfikatów lub kopie poświadczone „za zgodność z oryginałem”. 4. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE. 4.1. Każdy Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe potwierdzające, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom Zamawiającego t.j. fotografie lub dokładne rysunki lub karty techniczne/produktu wraz z opisem parametrów technicznych i rodzaju materiałów, 4.2. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, to Zamawiający wezwie do ich złożenia lub ich uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 5. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy konieczności odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
Menge6 910 Stück