See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa zintegrowanego systemu biochemiczno – immunochemicznego wraz z dostawą odczynników i materiałów eksploatacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa zintegrowanego systemu biochemiczno – immunochemicznego (zwanego dalej systemem) – zgodnie z opisem w załączniku nr 2 do SWZ oraz sukcesywna dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych dla planowanych parametrów, szczegółowo określonych w załączniku nr 3 do SWZ oraz z SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 574424-2025
Interne Kennung: ZP/9/II/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dzierżawa zintegrowanego systemu biochemiczno - immunodiagnostycznego wraz z dostawą odczynników i materiałów eksploatacyjnych