2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług zabezpieczenia medycznego dla Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest świadczenie kompleksowych usług zabezpieczenia medycznego dla Portu Lotniczego Rzeszów–Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o. przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. W ramach niniejszego zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do: a)świadczenie kompleksowych usług zabezpieczenia medycznego, poprzez zapewnienie natychmiastowego udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie ratownictwa medycznego (Medycznych Czynności Ratunkowych) każdej osobie znajdującej się w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego na terenie Lotniska, w tym pasażerom, pracownikom Lotniska, załogom lotniczym oraz innym osobom znajdującym się na obszarze działalności Zarządzającego Lotniskiem. Ponadto, zamówienie obejmuje pełną gotowość do obsługi zdarzeń mnogich lub masowych (MCI), w tym wypadków lotniczych, zgodnie z Lotniskowym Planem Działania w Sytuacjach Zagrożenia (PDSZ). b)jednorazowego wyposażenia ambulansu, c)zakupu pełnego wyposażenia ampularium zawierającego leki reanimacyjne, przeciwbólowe, przeciwwstrząsowe, płyny infuzyjne (krystaloidy, koloidy), d)zakupu wyposażeniem zestawów infuzyjnych opisanych w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju w sprawie warunków eksploatacji lotnisk z dnia 11 września 2014 r, e)zakupu wyposażenia zestawów do resuscytacji i zaawansowanego udrażniania dróg oddechowych opisanych w Rozporządzeniu, f)do zakupu i nadzoru nad lekami wchodzącymi w skład ampularium zestawu do resuscytacji i zaawansowanego udrażniania dróg oddechowych opisanych w Rozporządzeniu, g)do zakupu tlenu medycznego na potrzeby zespołu zabezpieczenia medycznego, LSRG oraz do zestawów tlenoterapii masowej, h)do opracowania procedur oraz pokrywa koszty utylizacji leków i wyrobów medycznych niezbędnych do realizacji zadań zespołu zabezpieczenia medycznego, i)opracowania programu oraz realizacja szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla pracowników Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka im. Rodziny Ulmów sp. z o.o. według corocznego harmonogramu, j)do opracowania programu oraz realizacja szkoleń z zakresu ratownictwa medycznego (standard kwalifikowanej pierwszej pomocy) dla pracowników Lotniskowej Służby Ratowniczo – Gaśniczej według corocznego harmonogramu. Szczegóły dotyczące zamówienia, w tym zakres i standard świadczenia usług, wymagania dotyczące personelu, sprzętu i zaplecza, stanowi załącznik nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Wzór Umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: DH.261.34.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości: 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100) na zasadach opisanych w rozdziale XVII SWZ. 3. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp oraz przepisy aktów wykonawczych do ustawy Pzp, w tym szczególnie: ‒ Rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. z 2020 r. poz. 2415 z późn. zm.; dalej także: „Rozporządzenie w sprawie dokumentów”) oraz ‒ Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452 z późn. zm.: dalej także: „Rozporządzenie w sprawie komunikacji elektronicznej”). 4. Jeżeli przepisy Pzp nie stanowią inaczej, do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawcę stosuje się przepisy ustawy Kodeks Cywilny dalej: „KC”. 5. Wymaga się, aby przez cały okres realizacji umowy Wykonawca był ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej związanej z przedmiotem zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001