See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van promomaterialen
Beschreibung: Thomas More wenst een raamovereenkomst af te sluiten met meerdere leveranciers die zullen instaan voor het leveren van allerhande gepersonaliseerde promomaterialen, gadgets, relatiegeschenken, gepersonaliseerde kledij en textiel en aanverwante producten.
Interne Kennung: TM/MMO/2024-034
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van promomaterialen
Interne Kennung: 1