2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace kontejnerového terminálu Přerov
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je revitalizace kontejnerového terminálu v Přerově v rozsahu specifikovaném projektovou dokumentací a soupisem stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (příloha dokumentace zadávacího řízení pro podání nabídky).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213000 Bauarbeiten für kommerzielle Gebäude, Lagerhallen und Industriegebäude, Bauten in Verbindung mit dem Transportwesen, 45213300 Mit dem Transportwesen verbundene Gebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Revitalizace kontejnerového terminálu Přerov