781758-2025 - Wettbewerb
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa samochodów dostawczych typu furgon
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów dostawczych typu furgon
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów dostawczych typu furgon, w podziale na zadania: 1) Zad. 1 – Dostawa maksymalnie 5 szt. samochodów dostawczych typu furgon kategorii N1 2) Zad. 2 - Dostawa 1 szt. samochodu dostawczego typu furgon kategorii M1 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianych pojazdów zawiera załącznik nr 2 do SWZ – Specyfikacja techniczna. 3. Wykonawca dostarczy pojazdy do magazynu Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na każdy dostarczony pojazd zgodnie z danymi zawartymi w załączniku nr 2 SWZ (Specyfikacja techniczna), jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5. Naprawy gwarancyjne, usługi serwisowe oraz usługi wykonywane w ramach kampanii serwisowych, realizowane będą w autoryzowanych stacjach obsługi. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę, co najmniej jednej autoryzowanej stacji obsługi pojazdów na terenie województwa małopolskiego. W przypadku gdy Wykonawca nie wskaże autoryzowanego serwisu na terenie województwa małopolskiego, zapewni we własnym zakresie i bez dodatkowego wynagrodzenia transport pojazdu do autoryzowanego serwisu w innej lokalizacji w celu wykonania naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej lub usług wykonywanych w ramach kampanii serwisowych, po czym dostarczy pojazd z powrotem do siedziby Zamawiającego. 6. Do każdego wydanego pojazdu Wykonawca musi dołączyć (sporządzone w języku polskim) dokumenty określone w załączniku nr 2 do SWZ (Specyfikacja techniczna - p. VII.1.3.1). 7. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp.
Interne KennungZP.123.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWszelkie informacje dotyczące procedury zawarte są w dokumentach zamówienia udostępnionych na stronie prowadzonego postępowania: https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl/
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa maksymalnie 5 szt. samochodów dostawczych typu furgon kategorii N1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów dostawczych typu furgon, w podziale na zadania: 1) Zad. 1 – Dostawa maksymalnie 5 szt. samochodów dostawczych typu furgon kategorii N1 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianych pojazdów zawiera załącznik nr 2 do SWZ – Specyfikacja techniczna. 3. Wykonawca dostarczy pojazdy do magazynu Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na każdy dostarczony pojazd zgodnie z danymi zawartymi w załączniku nr 2 SWZ (Specyfikacja techniczna), jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5. Naprawy gwarancyjne, usługi serwisowe oraz usługi wykonywane w ramach kampanii serwisowych, realizowane będą w autoryzowanych stacjach obsługi. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę, co najmniej jednej autoryzowanej stacji obsługi pojazdów na terenie województwa małopolskiego. W przypadku gdy Wykonawca nie wskaże autoryzowanego serwisu na terenie województwa małopolskiego, zapewni we własnym zakresie i bez dodatkowego wynagrodzenia transport pojazdu do autoryzowanego serwisu w innej lokalizacji w celu wykonania naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej lub usług wykonywanych w ramach kampanii serwisowych, po czym dostarczy pojazd z powrotem do siedziby Zamawiającego. 6. Do każdego wydanego pojazdu Wykonawca musi dołączyć (sporządzone w języku polskim) dokumenty określone w załączniku nr 2 do SWZ (Specyfikacja techniczna - p. VII.1.3.1). 7. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp.
Interne KennungZadanie 1
Menge5 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenW przedmiotowym postępowaniu, w zakresie zadania nr 1, Zamawiający przewiduje prawo opcji. Prawo opcji obejmuje 2 szt. zamawianych pojazdów. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w zależności od posiadanych środków finansowych. O skorzystaniu z prawa opcji zostanie powiadomiony wybrany wykonawca przed zawarciem umowy. UWAGA! Wykonawcy zobligowani są wycenić prawo opcji w swoich ofertach (tj. wycenić całkowity zakres zamówienia w postaci 5 szt. pojazdów).
LosLOT-0002
TitelDostawa 1 szt. samochodu dostawczego typu furgon kategorii M1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów dostawczych typu furgon, w podziale na zadania: 1) Zad. 2 – Dostawa 1 szt. samochodu dostawczego typu furgon kategorii M1 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianych pojazdów zawiera załącznik nr 2 do SWZ – Specyfikacja techniczna. 3. Wykonawca dostarczy pojazdy do magazynu Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na każdy dostarczony pojazd zgodnie z danymi zawartymi w załączniku nr 2 SWZ (Specyfikacja techniczna), jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5. Naprawy gwarancyjne, usługi serwisowe oraz usługi wykonywane w ramach kampanii serwisowych, realizowane będą w autoryzowanych stacjach obsługi. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę, co najmniej jednej autoryzowanej stacji obsługi pojazdów na terenie województwa małopolskiego. W przypadku gdy Wykonawca nie wskaże autoryzowanego serwisu na terenie województwa małopolskiego, zapewni we własnym zakresie i bez dodatkowego wynagrodzenia transport pojazdu do autoryzowanego serwisu w innej lokalizacji w celu wykonania naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej lub usług wykonywanych w ramach kampanii serwisowych, po czym dostarczy pojazd z powrotem do siedziby Zamawiającego. 6. Do każdego wydanego pojazdu Wykonawca musi dołączyć (sporządzone w języku polskim) dokumenty określone w załączniku nr 2 do SWZ (Specyfikacja techniczna - p. VII.1.3.1). 7. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp.
Interne KennungZadanie 2
Menge1 Stück