2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huurauto's
Beschreibung: De opdracht omvat op hoofdlijnen: • Huren van personenauto’s; • Huren van personenbusjes; • Huren van bestelbusjes. Personenauto Kilometers: 724.237 Boekingen: 2107 Brandstof (Verhouding ICE /Elektrisch Voertuig): 99%/1% Bestelbus Kilometers: 101.697 Boekingen: 193 Brandstof (Verhouding ICE /Elektrisch Voertuig): 100%/0%
Interne Kennung: WS2790817308
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat op hoofdlijnen: • Huren van personenauto’s; • Huren van personenbusjes; • Huren van bestelbusjes.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De optie de raamovereenkomst twee (2) maal met twee (2) jaar te verlengen.