See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji wraz z wdrożeniem zintegrowanego systemu automatycznej oceny badań obrazowych w ośrodkach zajmujących się leczeniem pacjentów z udarem niedokrwiennym mózgu na terenie województwa podkarpackiego w ramach zadania Podkarpacka Sieć Interwencyjnego Leczenia Udaru Mózgu - PSILUM
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: dostawa licencji wraz z wdrożeniem zintegrowanego systemu automatycznej oceny badań obrazowych w ośrodkach zajmujących się leczeniem pacjentów z udarem niedokrwiennym mózgu na terenie województwa podkarpackiego w ramach zadania „Podkarpacka Sieć Interwencyjnego Leczenia Udaru Mózgu (PSILUM)” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zawierają Załączniki do SWZ: Załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 3.Zamawiający informuje, iż przed wszczęciem postępowania przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe zgodnie z art. 84 ustawy Pzp. Dokumentacja ze wstępnych konsultacji rynkowych stanowi załącznik do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 484665-2025
Interne Kennung: 5 /ZP/SZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa licencji wraz z wdrożeniem zintegrowanego systemu automatycznej oceny badań obrazowych w ośrodkach zajmujących się leczeniem pacjentów z udarem niedokrwiennym mózgu na terenie województwa podkarpackiego w ramach zadania „Podkarpacka Sieć Interwencyjnego Leczenia Udaru Mózgu (PSILUM)
Interne Kennung: 5/ZP/SZ/2025