See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa leków do programów lekowych oraz produktów leczniczych w podziale na zadania
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: zakup i sukcesywna dostawa leków do programów lekowych oraz produktów leczniczych w podziale na zadania 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: a) załącznik nr 1 – formularz oferty b) załącznik nr 2 – asortymentowo-cenowy, c) załącznik nr 3 – projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 678135-2025
Interne Kennung: 38/PN/2025/MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie numer 18
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - załączniki numer 1, 2, 3, do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie numer 18
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie numer 19
Interne Kennung: Zadanie numer 19
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie numer 27
Interne Kennung: Zadanie numer 27
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie numer 40
Interne Kennung: Zadanie numer 40
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie numer 41
Interne Kennung: Zadanie numer 41
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie numer 46
Interne Kennung: Zadanie numer 46
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie numer 48
Interne Kennung: Zadanie numer 48
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie numer 49
Interne Kennung: Zadanie numer 49
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie numer 50
Interne Kennung: Zadanie numer 50
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie numer 51
Interne Kennung: Zadanie numer 51
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie numer 52
Interne Kennung: Zadanie numer 52
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie numer 53
Interne Kennung: Zadanie numer 53
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie numer 54
Interne Kennung: Zadanie numer 54