78189-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – usługa ochrony mienia niezagospodarowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa
Beschreibung: część 1: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz siedzib KOWR OT Poznań w okresie od 01.04.2026r. do 31.03.2027r. na terenie powiatów: grodziskiego, Miasta Poznań, międzychodzkiego, nowotomyskiego, poznańskiego, szamotulskiego. część 2: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz siedzib KOWR OT Poznań w okresie od 01.04.2026r. do 31.03.2027r. na terenie powiatów: gnieźnieńskiego, kolskiego, konińskiego, słupeckiego, wrzesińskiego. część 3: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz siedzib KOWR OT Poznań w okresie od 01.04.2026r. do 31.03.2027r. na terenie powiatów: chodzieskiego, obornickiego, pilskiego, wągrowieckiego, złotowskiego. część 4: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz siedzib KOWR OT Poznań w okresie od 01.04.2026r. do 31.03.2027r. na terenie powiatów: kaliski, kępińskiego, ostrowskiego, ostrzeszowskiego, pleszewskiego. część 5: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz siedzib KOWR OT Poznań w okresie od 01.04.2026r. do 31.03.2027r. na terenie powiatów: gostyńskiego, kościańskiego, leszczyńskiego, rawickiego, średzkiego, śremskiego, wolsztyńskiego.
Interne Kennung: POZ.WO.260.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury zostały opisane w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz siedzib KOWR OT Poznań
Beschreibung: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz siedzib KOWR OT Poznań w okresie od 01.04.2026r. do 31.03.2027r. na terenie powiatów: grodziskiego, Miasta Poznań, międzychodzkiego, nowotomyskiego, poznańskiego, szamotulskiego.
Interne Kennung: POZ.WO.260.2.2026 - część 1
Haupteinstufung (cpv): 79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zlecenie usługi ochrony w ramach prawa opcji. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach zawartej umowy. Zakres prawa opcji został określony każdorazowo w §1 projektu umowy. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego, Wykonawcy dokumentu obejmującego treść oświadczenia woli o realizacji zamówienia w zakresie danego obiektu. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz budynków administracyjnych
Beschreibung: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz siedzib KOWR OT Poznań w okresie od 01.04.2026r. do 31.03.2027r. na terenie powiatów: gnieźnieńskiego, kolskiego, konińskiego, słupeckiego, wrzesińskiego.
Interne Kennung: POZ.WO.260.2.2026 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa
Beschreibung: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa w okresie od 01.04.2026r. do 31.03.2027r. na terenie powiatów: chodzieskiego, obornickiego, pilskiego, wągrowieckiego, złotowskiego.
Interne Kennung: POZ.WO.260.2.2026 - część 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz siedzib KOWR OT Poznań w okresie od 01.04.2026r. do 31.03.2027r. na terenie powiatów: kaliski, kępińskiego, ostrowskiego, ostrzeszowskiego, pleszewskiego.
Interne Kennung: POZ.WO.260.2.2026 - część 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: usługa ochrony mienia niezagospodarowanych zabudowanych obiektów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa w okresie od 01.04.2026r. do 31.03.2027r. na terenie powiatów: gostyńskiego, kościańskiego, leszczyńskiego, rawickiego, średzkiego, śremskiego, wolsztyńskiego.
Interne Kennung: POZ.WO.260.2.2026 - część 5