2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvraag communicatieconcept en ontwikkeling en organisatie van een event voor medewerkers in relatie tot het 100-jarig bestaan van het CBR
Beschreibung: Uitvraag communicatieconcept en ontwikkeling en organisatie van een event voor medewerkers in relatie tot het 100-jarig bestaan van het CBR
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79954000 Organisation von Parties
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342000 Marketing, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 79952000 Event-Organisation, 79954000 Organisation von Parties
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
781904-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor het organiseren van feesten – Uitvraag communicatieconcept en ontwikkeling en organisatie van een event voor medewerkers in relatie tot het 100-jarig bestaan van het CBR
Aankondiging van een prijsvraag voor ontwerpen
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79954000 Diensten voor het organiseren van feesten
Aanvullende classificatie (cpv): 79342000 Marketingdiensten, 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten, 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen, 79954000 Diensten voor het organiseren van feesten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen