2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa w okresie 24 miesięcy energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru w budynku Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie (pl. Małachowskiego 3), zgodnie z charakterystyką elektroenergetyczną obiektu – załącznik nr 9 do SWZ. Obiekt zasilany jest z dwóch odrębnych stacji: Przyłącze 1 – zasilanie podstawowe ze stacji nr 8585 TR1; moc umowna: 200 kW; grupa taryfowa C21; licznik energii elektrycznej P kl.B Q kl.2 w układzie półpośrednim zainstalowany w rozdzielnicy pomiarowej, Przyłącze 2- zasilanie rezerwowe ze stacji ze stacji nr 6665 poprzez stację nr 8585TR2; moc umowna 100 kW; grupa taryfowa C21; licznik energii elektrycznej P kl.B Q kl.2 w układzie półpośrednim zainstalowany w rozdzielnicy pomiarowej. Prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie 12 miesięcy, łącznie 676 MWh, w tym: przez przyłącze nr 1 – 670 MWh, przez przyłącze nr 2 – 6 MWh. W okresie 24 m-cy 1352 MWh Obiekt należy do IV grupy przyłączeniowej.
Interne Kennung: ZP/12/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa w okresie 24 miesięcy energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru w budynku Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie (pl. Małachowskiego 3), zgodnie z charakterystyką elektroenergetyczną obiektu – załącznik nr 9 do SWZ. Obiekt zasilany jest z dwóch odrębnych stacji: Przyłącze 1 – zasilanie podstawowe ze stacji nr 8585 TR1; moc umowna: 200 kW; grupa taryfowa C21; licznik energii elektrycznej P kl.B Q kl.2 w układzie półpośrednim zainstalowany w rozdzielnicy pomiarowej, Przyłącze 2- zasilanie rezerwowe ze stacji ze stacji nr 6665 poprzez stację nr 8585TR2; moc umowna 100 kW; grupa taryfowa C21; licznik energii elektrycznej P kl.B Q kl.2 w układzie półpośrednim zainstalowany w rozdzielnicy pomiarowej. Prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie 12 miesięcy, łącznie 676 MWh, w tym: przez przyłącze nr 1 – 670 MWh, przez przyłącze nr 2 – 6 MWh. W okresie 24 m-cy 1352 MWh Obiekt należy do IV grupy przyłączeniowej.