See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu transportowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia – przedmiotem zamówienia dla zadań nr 1, 2, 3 oraz 4 jest dostawa samochodów osobowych typu kombi-van zgodnych z załącznikiem nr 3 do SWZ, dla zadania nr 5 jest dostawa samochodów do przewozu osób zgodnych z załącznikiem nr 3a do SWZ oraz dla zadania nr 6 jest dostawa samochodów osobowych segmentu „C” zgodnych z załącznikiem nr 3b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 649777-2025
Interne Kennung: WZPiFP-117-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu transportowego 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Interne Kennung: Zadanie nr 1 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Menge: 4 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 1 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu transportowego 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 2 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu transportowego 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Interne Kennung: Zadanie nr 3 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 3 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu transportowego 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Interne Kennung: Zadanie nr 4 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 4 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu transportowego 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 – dostawa 3 szt. samochodów do przewozu osób (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Interne Kennung: Zadanie nr 5 – dostawa 3 szt. samochodów do przewozu osób (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Menge: 3 Stück
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 5 – dostawa 3 szt. samochodów do przewozu osób (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu transportowego 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Dostawa 1 szt. samochodu osobowego segmentu „C” (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Interne Kennung: Zadanie nr 6 – Dostawa 1 szt. samochodu osobowego segmentu „C” (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
Menge: 1 Stück
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 6 – Dostawa 1 szt. samochodu osobowego segmentu „C” (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)