See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia laboratorium histologicznego (mikroskop optyczny z kamerą, piła precyzyjna, szlifierka) dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia laboratorium histologicznego (mikroskop optyczny z kamerą, piła precyzyjna, szlifierka) dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Vorherige Bekanntmachung: 634044-2025
Interne Kennung: POUZ-361/218/2025/WARCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38634000 Optische Mikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mikroskopu optycznego z kamerą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu optycznego z kamerą dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa piły precyzyjnej oraz szlifierko-polerki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa piły precyzyjnej oraz szlifierko-polerki dla Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen