781984-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Urządzenie do stymulacji i elektroterapii serca
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUrządzenie do stymulacji i elektroterapii serca
BeschreibungUrządzenie do stymulacji i elektroterapii serca
Interne KennungZP/2501/107/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPilna potrzeba udzielenia zamówienia zwiazana z wyczerpaniem poprzednich umów i brakiem możliwości ich aneksowania
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelP1-Stymulacja fizjologiczna
BeschreibungStymulacja fizjologiczna
Interne KennungP1
LosLOT-0002
TitelP2-Stymulatory, kardiowertery-defibrylatory, stymulacja resynchronizująca, stymulacja fizjologiczna
BeschreibungStymulatory, kardiowertery-defibrylatory, stymulacja resynchronizująca, stymulacja fizjologiczna
Interne KennungP2
LosLOT-0003
TitelP3-USS, ICD,CRT-D,CRT-P,CSP
BeschreibungUSS, ICD,CRT-D,CRT-P,CSP
Interne KennungP3