See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania i aktualizacja oprogramowania dla Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości Zarząd w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania i aktualizacja oprogramowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 603925-2025
Interne Kennung: ZZP.2380.73.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw narzędzi do informatyki śledczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu narzędzi do informatyki śledczej - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zaawansowane narzędzie sprzętowo-programowe przeznaczone do odzyskiwania danych z urządzeń mobilnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zaawansowanego narzędzia sprzętowo-programowe przeznaczone do odzyskiwania danych z urządzeń mobilnych - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Specjalistyczne narzędzia klasy OSINT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego narzędzia klasy OSINT - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Specjalistyczna wyszukiwarka stworzona do przeszukiwania baz danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznej wyszukiwarki stworzonej do przeszukiwania baz danych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Oprogramowanie pozwalające na ekstrakcje danych z zaszyfrowanych i zablokowanych telefonów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania pozwalającego na ekstrakcje danych z zaszyfrowanych i zablokowanych telefonów - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Kompletna, cyfrowa platforma do analiz informatyki śledczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletnej, cyfrowej platformy do analiz informatyki śledczej - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Profesjonalne oprogramowanie do informatyki śledczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa profesjonalnego oprogramowania do informatyki śledczej - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Narzędzie umożliwiające kompleksową ekstrakcję logiczną i fizyczną danych z urządzeń przenośnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzia umożliwiającego kompleksową ekstrakcję logiczną i fizyczną danych z urządzeń przenośnych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Specjalistyczne oprogramowanie umożliwiające eksplorację, analizę i wizualizację danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania umożliwiającego eksplorację, analizę i wizualizację danych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Narzędzie służące do zaawansowanego sortowania, filtrowania, wyszukiwania słów kluczowych, odzyskiwanie danych oraz technologii skryptu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzia służącego do zaawansowanego sortowania, filtrowania, wyszukiwania słów kluczowych, odzyskiwanie danych oraz technologii skryptu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zaawansowane narzędzie do wyszukiwania twarzy w intrenecie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zaawansowanego narzędzia do wyszukiwania twarzy w intrenecie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Wyszukiwarka podmiotów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyszukiwarka podmiotów - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Specjalistycznego narzędzia klasy OSINT wraz ze szkoleniem i wsparciem technicznym, przeznaczonego dla instytucji państwowych oraz organów ścigania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego narzędzia klasy OSINT wraz ze szkoleniem i wsparciem technicznym, przeznaczonego dla instytucji państwowych oraz organów ścigania - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Dodatkowy rok wsparcia dla oprogramowania Oxygen Forensic Detective
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dodatkowego wsparcia o rok dla oprogramowania Oxygen Forensic Detective - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Dodatkowy rok wsparcia dla oprogramowania Belkasoft Evidence Center
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dodatkowego wsparcia o rok dla oprogramowania Belkasoft Evidence Center - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Aktualizacja, przedłużenie licencji i wsparcia oprogramowania XRY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aktualizacji, przedłużenie licencji i wsparcia oprogramowania XRY - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Dodatkowe 3 lata wsparcia dla oprogramowania X-Ways Forensic
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dodatkowe 3 lata wsparcia dla oprogramowania X-Ways Forensic - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Aktualizacja oprogramowania Cellebrite UFED 4PC Ultimate
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aktualizacja oprogramowania Cellebrite UFED 4PC Ultimate - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Dodatkowe 5 lat wsparcia dla oprogramowania Magnet AXIOM Advanced
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dodatkowe 5 lat wsparcia dla oprogramowania Magnet AXIOM Advancede - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dodatkowe 5 lat wsparcia dla oprogramowania Magnet AXIOM Advanced - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Przedłużenie licencji na oprogramowanie VFC 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie licencji na oprogramowanie VFC 7 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Przedłużenie licencji na oprogramowanie Elcomsoft Premium Forensic Bundle Incl. EDPR 5 Agents
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie licencji na oprogramowanie Elcomsoft Premium Forensic Bundle Incl. EDPR 5 Agents - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ dla danej części.
Interne Kennung: Część nr 22