See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, zgodnie z poszczególnymi częściami: Część I - Komputer stacjonarny typ 1 - All in One 23,8" (71 szt.); Część II - Komputer przenośny typ 1 - Standard 16,0" (6 szt.); Część III - Komputer przenośny typ 2 - Pro 16,0" (39 szt.); Część IV - Komputer przenośny typ 3 - Pro 14,0” (2 szt.); Część V - Monitor komputerowy typ 1 - 23,8” FullHD (35 szt.); Część VI - Monitor komputerowy typ 2 - 27” WQHD (68 szt.); Część VII - Monitor komputerowy typ 3 - 34” UWQHD, zakrzywiony, ze stacją dokującą (8 szt.); Część VIII - Monitor interaktywny typ 4 - 75” 4K (2 szt.); Część IX - Komputer przenośny typ 4 - Pro 14,0” (2 szt.); Część X - Komputer stacjonarny typ 2 (2 szt.) 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList 5. Przedmiot umowy jest współfinansowany przez: 5.1 Unię Europejską - w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027, Priorytet FESL.04 Fundusze Europejskie dla sprawnego transportu, Działanie FESL.04.03 Regionalny tabor kolejowy, Projekt pn.: „Zakup zeroemisyjnego taboru kolejowego” (dotyczy części I, III, IV, V, VI, VII, VIII), 5.2 Unię Europejską - w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.04 Fundusze Europejskie dla sprawnego transportu, Działanie FESL.04.01 Drogi wojewódzkie – nr FESL.04.01-IZ.01-06CB/23, Projekt pn.: „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 925 od granicy miasta na prawach powiatu Ruda Śląska – A1 do granicy miasta na prawach powiatu Rybnik” dotyczy części III, IV, VI, VII, VIII).
Vorherige Bekanntmachung: 614213-2025
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.23.2025.MZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Komputer stacjonarny typ 1 - All in One 23,8" (71 szt.)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Komputer przenośny typ 1 - Standard 16,0" (ilość: 6 sztuk)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Komputer przenośny typ 2 - Pro 16,0" (39 szt.)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Komputer przenośny typ 3 - Pro 14,0” (2 szt.)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część IV
Los: LOT-0009
Titel: Część V - Monitor komputerowy typ 1 – 23,8” FullHD (ilość: 35 sztuk)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0010
Titel: Część VI - Monitor komputerowy typ 2 - 27” WQHD (68 szt.)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część VI
Los: LOT-0011
Titel: Część VII - Monitor komputerowy typ 3 - 34” UWQHD, zakrzywiony, ze stacją dokującą (8 szt.)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część VII
Los: LOT-0012
Titel: Część VIII - Monitor interaktywny typ 4 – 75” 4K (ilość: 2 sztuki)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część VIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
Los: LOT-0016
Titel: Część IX - Komputer przenośny typ 4 - Pro 14,0” (2 szt.)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część IX
Los: LOT-0017
Titel: Część X - Komputer stacjonarny typ 2 (ilość: 2 sztuki)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część X