2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Bezpośrednie udzielenie zamówienia. Na podstawie art. 19 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010r. o publicznym transporcie zbiorowym, organizator dokona wyboru operatora w trybie art. 22 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010r. o publicznym transporcie zbiorowym (tekst jednolity Dz.U. 2025 poz. 285) poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego z Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim Spółka Akcyjna (27-400 /Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Żabia 40). Oznaczenie rodzaju procedury jako "Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie", wynika z braku technicznej możliwości wyboru innych opcji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Na podstawie art. 19 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010r. o publicznym transporcie zbiorowym, organizator dokona wyboru operatora w trybie art. 22 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010r. o publicznym transporcie zbiorowym (tekst jednolity Dz.U. 2025 poz. 285) poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług zakresie publicznego transportu zbiorowego z Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim Spółka Akcyjna (27-400 Ostrowiec Św., ul. Żabia 40). Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonywane przewozy: a) określenie rodzaju transportu: transport drogowy osób, przewozy autobusowe o charakterze użyteczności publicznej; b) określenie sieci komunikacyjnej: przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar, dla którego Gmina Iwaniska jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego.