2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oświetlenia ulicznego w m. Ostrów Wielkopolski na terenie osiedli: Wenecja, Parcele Zacharzewskie, Nowe Parcele, Odolanowskie, Kamienice Stare, Zacisze Zębców, Jana Pawła II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego w m. Ostrów Wielkopolski na terenie osiedli: Wenecja, Parcele Zacharzewskie, Nowe Parcele, Odolanowskie, Kamienice Stare, Zacisze Zębców, Jana Pawła II, w zakresie obejmującym: - wymianę istniejących 888 kpl. opraw na nowe oprawy LED - montaż nowych opraw LED w ilości 19 kpl. 2. Szczegółowy zakres modernizacji zawiera opis przedmiotu zamówienia zwany dalej „OPZ” stanowiący załącznik nr 1 do SWZ na który składają się: − zestawienie montażowe (zał. nr 1 do OPZ), − mapy lokalizacyjne wraz z legendą (zał. nr 2 i 2A do OPZ), − obliczenia fotometryczne (zał. nr 3 do OPZ) − przedmiar robót (zał. nr 4 do OPZ) Powyższe opracowania składające się na opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki do SWZ. Wszystkie obowiązki Wykonawcy zawarte są w projekcie umowy zgodnym z treścią załącznika nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 567373-2025
Interne Kennung: 21/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. W związku z powyższym, Zamawiający, na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, jest uprawniony do wyznaczenia terminu składania ofert o 5 dni krótszego niż wskazany w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001