See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) przeglądy okresowe, walidacje, konserwacje i pomiary bezpieczeństwa elektrycznego urządzeń i aparatury medycznej, zgodnie z zaleceniami producenta; 2) wymiana zalecanych przez producenta materiałów zużywalnych niezbędnych (uszczelki, zaworki) do przeprowadzenia przeglądu; 3) aktualizacja oprogramowania (jeśli dotyczy określonego sprzętu); 4) czynności objęte umową będą wykonywane przez osoby posiadające stosowne uprawnienia, kwalifikacje i doświadczenie zgodnie z obowiązującymi wymogami i standardami producenta, z częstotliwością zgodną z instrukcją obsługi; 5) wprowadzenie wpisów o czynnościach wykonanych podczas przeglądów w paszportach technicznych urządzeń i aparatury medycznej oraz wystawienie raportu serwisowego w formie papierowej lub elektronicznie z wykonanego przeglądu 6) wystawienie orzeczeń technicznych lub ekspertyz o stanie technicznym urządzeń i aparatury medycznej; Szczegółowy wykaz i opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ– formularz cenowy. 2. Zamówienie zostało podzielone na 75 części. 3. Termin wykonania zamówienia to 24 miesiące od dnia podpisania umowy. Urządzenia medyczne będą podlegały przeglądom okresowym zgodnie z harmonogramem przeglądów. 4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, określone zostały w załączniku nr 4 do SWZ. 5. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, których można udzielić jednemu Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 529043-2024
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 21
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) przeglądy okresowe, walidacje, konserwacje i pomiary bezpieczeństwa elektrycznego urządzeń i aparatury medycznej, zgodnie z zaleceniami producenta; 2) wymiana zalecanych przez producenta materiałów zużywalnych niezbędnych (uszczelki, zaworki) do przeprowadzenia przeglądu; 3) aktualizacja oprogramowania (jeśli dotyczy określonego sprzętu); 4) czynności objęte umową będą wykonywane przez osoby posiadające stosowne uprawnienia, kwalifikacje i doświadczenie zgodnie z obowiązującymi wymogami i standardami producenta, z częstotliwością zgodną z instrukcją obsługi; 5) wprowadzenie wpisów o czynnościach wykonanych podczas przeglądów w paszportach technicznych urządzeń i aparatury medycznej oraz wystawienie raportu serwisowego w formie papierowej lub elektronicznie z wykonanego przeglądu 6) wystawienie orzeczeń technicznych lub ekspertyz o stanie technicznym urządzeń i aparatury medycznej; Szczegółowy wykaz i opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ– formularz cenowy. 2. Zamówienie zostało podzielone na 75 części. 3. Termin wykonania zamówienia to 24 miesiące od dnia podpisania umowy. Urządzenia medyczne będą podlegały przeglądom okresowym zgodnie z harmonogramem przeglądów. 4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, określone zostały w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 21
Los: LOT-0022
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 22
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 22
Los: LOT-0023
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 23
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 23
Los: LOT-0024
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 24
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 24
Los: LOT-0025
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 25
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 25
Los: LOT-0026
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 26
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 26
Los: LOT-0027
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 27
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 27
Los: LOT-0028
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 28
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 28
Los: LOT-0029
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 29
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 29
Los: LOT-0030
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 30
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 30
Los: LOT-0031
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 31
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 31
Los: LOT-0032
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 32
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 32
Los: LOT-0033
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 33
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 33
Los: LOT-0034
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 34
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 34
Los: LOT-0035
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 35
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 35
Los: LOT-0036
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 36
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 36
Los: LOT-0037
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 37
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 37
Los: LOT-0038
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 38
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 38
Los: LOT-0039
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 39
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 39
Los: LOT-0040
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 40
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 40