2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém kvalifikace – AMM průmyslové elektroměry
Beschreibung: Předmětem bude zajištění dodávek elektroměrů pro Zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A - Přímé a polopřímé průběhové elektroměry pro měření střední hodnoty činného a jalového výkonu na napěťové hladině NN, se zabezpečeným, point-to-point dálkovým přenosem údajů
Beschreibung: Předmětem plnění bude zajištění dodávek přímých a polopřímých průběhových elektroměrů pro měření střední hodnoty činného a jalového výkonu na napěťové hladině NN, se zabezpečeným, point-to-point dálkovým přenosem údajů pro Zadavatele.
Interne Kennung: F15_SK_AMM_prumyslove_elektromery_cast_A
Los: LOT-0003
Titel: Část B - Nepřímé průběhové elektroměry pro měření střední hodnoty činného a jalového výkonu na napěťové hladině VN (Aronovo zapojení) a VVN se zabezpečeným, point-to-point dálkovým přenosem údajů
Beschreibung: Předmětem plnění bude zajištění dodávek nepřímých průběhových elektroměrů pro měření střední hodnoty činného a jalového výkonu na napěťové hladině VN (Aronovo zapojení) a VVN se zabezpečeným, point-to-point dálkovým přenosem údajů pro Zadavatele.
Interne Kennung: F15_SK_AMM_prumyslove_elektromery_cast_B