782151-2025 - Ergebnis
Polen – Kühlschränke und Tiefkühltruhen – Dostawa i montaż sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj.: Część nr 1 - Dostawa i montaż maszynki do mielenia – homogenizacji próbek mięsa z funkcją chłodzenia, Część nr 2 - Dostawa i montaż chłodziarki laboratoryjnej, Część nr 3 - Dostawa i montaż zamrażarki.
Vorherige Bekanntmachung658018-2025
Interne KennungWIW-AD.272.44.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312100 Fleischschneidemaschine
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Dostawa i montaż maszynki do mielenia – homogenizacji próbek mięsa z funkcją chłodzenia.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż maszynki do mielenia – homogenizacji próbek mięsa z funkcją chłodzenia w ilości 1 szt.
Interne KennungWIW-AD.272.44.2025 - Część nr 1.
Haupteinstufung (cpv): 39312100 Fleischschneidemaschine
Menge1 Stück