78218-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowych w m. Ścinawa w ramach zadania pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie miasta i gminy Ścinawa wraz z budową odcinka wodociągowego i sięgaczami”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowych w m. Ścinawa w ramach zadania pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie miasta i gminy Ścinawa wraz z budową odcinka wodociągowego i sięgaczami”
Beschreibung1. Zamówienie dofinansowane jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 (FEDS 2021-2027). 2. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane. 3. Krótki opis przedmiotu zamówienia: 1) Roboty budowalne obejmują budowę sieci kanalizacji sanitarnej oraz budowę sieci wodociągowej na terenie miasta Ścinawa na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez JS ARCHITEKCI KG ul. Benedyktyńska 15/23-25, 53-350 Wrocław. 2) Część nr 1. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz budowa sieci wodociągowej na terenie miasta Ścinawa – ul. Szeroka, ul. Robotnicza, ul. Głogowską, ul. Zgody, ul. 1-go Maja, ul. Łąkową, ul. Kościelną, ul. Szpitalną, ul. Jana Pawła II (ETAP II). 3) Część nr 2. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie miasta Ścinawa –ul. Władysława Jagiełły, ul. Królowej Jadwigi, ul. Lipowa, ul. Plac Zjednoczenia, ul. Przyjaciół Żołnierza (ETAP III). 4) Część nr 3. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz budowa sieci wodociągowej na terenie miasta Ścinawa - ul. Polna, ul. Wołowska, ul. Adama Mickiewicza, ul. Szeroka, ul. Wesoła (ETAP IV). 5) Zieleń urządzoną na terenie inwestycji należy zabezpieczyć przez zniszczeniem, w szczególnie uzasadnionych przypadkach tymczasowo przesadzić i odtworzyć po zakończeniu robót. 4. Zamówienie podzielone jest na części, które były przedmiotem odrębnych postępowań, tj. ogłoszenie o zamówieniu nr 2025/BZP 00081981/01 z dnia 2025-01-31 oraz ogłoszenie o zamówieniu nr 291054-2025 (Dz. U. S.: 87/2025) z dnia 2025-05-06. 5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy pzp. Zamówienie dodatkowej, ściśle oznaczonego zakresu w ramach przedmiotu zamówienia zależy wyłącznie od swobodnej woli Zamawiającego. Do zakresu objętego prawem opcji należy: 1) Dla Części nr 1. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz budowa sieci wodociągowej na terenie miasta Ścinawa - ul. Szeroka, ul. Robotnicza, ul. Głogowska, ul. Zgody, ul. 1-go Maja, ul. Łąkowa, ul. Kościelna, ul. Szpitalna, ul. Jana Pawła II (ETAP II):  Opcja nr 1. Roboty budowlane w zakresie sieci kanalizacji deszczowej wraz z robotami drogowymi w zakresie ul. Szeroka, ul. Robotnicza, ul. Zgody, ul. 1-go Maja, ul. Łąkowa, ul. Głogowska, ul. Szpitalna/ul. Kościelna, ul. Jana Pawła II. 2) Dla Części nr 2. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie miasta Ścinawa - ul. Władysława Jagiełły, ul. Królowej Jadwigi, ul. Lipowa, ul. Plac Zjednoczenia, ul. Przyjaciół Żołnierza (ETAP III):  Opcja nr 2. Roboty budowlane w zakresie sieci kanalizacji deszczowej wraz z robotami drogowymi w zakresie ul. Władysława Jagiełły, ul. Lipowa, ul. Królowej Jadwigi, ul. Przyjaciół Żołnierza. 3) Dla Części nr 3. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz budowa sieci wodociągowej na terenie miasta Ścinawa - ul. Polna, ul. Wołowska, ul. Adama Mickiewicza, ul. Szeroka, ul. Wesoła (ETAP IV):  Opcja nr 3.1. Roboty budowlane w zakresie sieci kanalizacji deszczowej wraz z robotami drogowymi w zakresie ul. Polna/ul.Wołowska/ul.Lipowa, ul. Wołowska, ul. Szeroka, ul. Wesoła  Opcja nr 3.2. Przebudowa nawierzchni dróg w celu zapewnienia bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu w ciągu ul. Szerokiej, ul. Robotniczej, ul. Głogowskiej.  Opcja nr 3.3. Przebudowa nawierzchni dróg w celu zapewnienia bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu w ciągu ul. Adama Mickiewicza.  Opcja nr 3.4. Przebudowa nawierzchni dróg w celu zapewnienia bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu w ciągu ul. Wołowskiej. 6. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy pzp (do 25% wartości zamówienia podstawowego) zgodnie z zapisami SWZ. 7. Szczegółowy opis zamówienia dostępny na stronie prowadzonego postępowania: https://scinawa.ezamawiajacy.pl/pn/scinawa/demand/256177/notice/public/details 8. Kody CPV: 45000000-7 Roboty budowlane 45231300-8 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków 45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej 45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji 45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych 45232460-4 - Roboty sanitarne 45232152-2 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni 45233140-2 - Roboty drogowe 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Interne KennungJRP.271.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZgodnie z opisem
BeschreibungCzęść nr 1. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz budowa sieci wodociągowej na terenie miasta Ścinawa – ul. Szeroka, ul. Robotnicza, ul. Głogowską, ul. Zgody, ul. 1-go Maja, ul. Łąkową, ul. Kościelną, ul. Szpitalną, ul. Jana Pawła II (ETAP II). Część nr 2. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie miasta Ścinawa –ul. Władysława Jagiełły, ul. Królowej Jadwigi, ul. Lipowa, ul. Plac Zjednoczenia, ul. Przyjaciół Żołnierza (ETAP III). Część nr 3. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz budowa sieci wodociągowej na terenie miasta Ścinawa - ul. Polna, ul. Wołowska, ul. Adama Mickiewicza, ul. Szeroka, ul. Wesoła (ETAP IV).
Interne KennungZamówienie podzielone na3 części zamówienia.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy pzp. Zamówienie dodatkowej, ściśle oznaczonego zakresu w ramach przedmiotu zamówienia zależy wyłącznie od swobodnej woli Zamawiającego. Do zakresu objętego prawem opcji należy: Opcja nr 1. Roboty budowlane w zakresie sieci kanalizacji deszczowej wraz z robotami drogowymi w zakresie ul. Szeroka, ul. Robotnicza, ul. Zgody, ul. 1-go Maja, ul. Łąkowa, ul. Głogowska, ul. Szpitalna/ul. Kościelna, ul. Jana Pawła II Opcja nr 2. Roboty budowlane w zakresie sieci kanalizacji deszczowej wraz z robotami drogowymi w zakresie ul. Władysława Jagiełły, ul. Lipowa, ul. Królowej Jadwigi, ul. Przyjaciół Żołnierza. Opcja nr 3.1. Roboty budowlane w zakresie sieci kanalizacji deszczowej wraz z robotami drogowymi w zakresie ul. Polna/ul.Wołowska/ul.Lipowa, ul. Wołowska, ul. Szeroka, ul. Wesoła Opcja nr 3.2. Przebudowa nawierzchni dróg w celu zapewnienia bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu w ciągu ul. Szerokiej, ul. Robotniczej, ul. Głogowskiej. Opcja nr 3.3. Przebudowa nawierzchni dróg w celu zapewnienia bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu w ciągu ul. Adama Mickiewicza. Opcja nr 3.4. Przebudowa nawierzchni dróg w celu zapewnienia bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu w ciągu ul. Wołowskiej Maksymalna wartość opcji to: 20.000.000,00 zł brutto, chyba, że na etapie realizacji zamówienia Zamawiający będzie mógł zwiększyć tę kwotę.