2. Verfahren
Verfahren
Titel: Perimetrická ochrana areálu Pražského hradu a areálu Lumbeho vily
Beschreibung: Předmětem plnění je závazek dodavatele provést pro zadavatele dílo spočívající v dodávce, instalaci a zprovoznění prvků a zařízení detekčního perimetrického systému (DPS), kamerového perimetrického systému (KPS) a síťových prvků a zařízení potřebných pro jejich napojení na stávající infrastrukturu a řídící kamerový a detekční systém zadavatele včetně záložních napájecích zdrojů, a dále montážních stavebních prvků a příslušných stavebních prací. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: SPH 2658/2025, P25V00039767
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233292 Installation von Sicherheitseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel uvedl v Zadávací dokumentaci vyhrazenou změnu pro prodloužení doby realizace plnění. Zadavatel tak odkazuje na znění Zadávací dokumentace.