See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup danych meteorologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usług meteorologicznych w podziale na 3 części: 1. Usługa – usługa prognozy Meteo, 2. Usługa – dane meteo z stacji SYNOP, 3. Usługa dostarczenia kompletu danych meteorologicznych P,T (ciśnienie, temperatura) pozyskanych z numerycznego modelu prognozy pogody dla FIR EPWA Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 594111-2025
Interne Kennung: 146/MZP/2025/P/AZA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351610 Meteorologische Dienste
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część 1 – Usługa prognozy Meteo
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część 2 – Dane meteo z stacji SYNOP
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część 3 – Usługa dostarczenia kompletu danych meteorologicznych P,T (ciśnienie, temperatura) pozyskanych z numerycznego modelu prognozy pogody dla FIR EPWA
Interne Kennung: Część nr 3