2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zagospodarowanie zielenią terenów miejskich w ramach Zielonego Budżetu miasta Katowice - Część 5”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług pn.: „Zagospodarowanie zielenią terenów miejskich w ramach Zielonego Budżetu miasta Katowice - Część 5” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Zadanie Nr 1 (w podstawowym przedmiocie zamówienia): wykonanie usługi polegającej na zagospodarowaniu zielenią terenów miejskich w siedmiu Lokalizacjach wskazanych w SWZ. 2) Zadanie Nr 2 (usługa objęta prawem opcji) : a) utrzymanie i pielęgnacja wykonanych zagospodarowań w okresie od 15.04.2026r. – 15.10.2026r. w Lokalizacjach wskazanych w SWZ; zgodnie z załączoną dokumentacją projektowo-kosztorysową dla poszczególnych Lokalizacji, b) maksymalna wartość prawa opcji – 22 563,08 PLN, c) Zamawiający uzależnia skorzystanie z prawa opcji od możliwości finansowych, pozwalających na ich wykonanie. 3. Przedmiot umowy dla Zadania Nr 1 zakłada wykonanie usługi dla poszczególnych lokalizacji zgodnie z zakresami projektowymi i zamieszczonymi przedmiarami i obejmuje m. in: 1) oczyszczenie i przygotowanie terenu pod nasadzenia, 2) demontaż nawierzchni, 3) montaż elementów małej architektury, 4) posadzenie roślin, prace wykończeniowe i pielęgnacyjne, 5) ustawienie elementów małej architektury. 4. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla Zadania Nr 1 wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 1 do SWZ zawierający projekty dla poszczególnych Lokalizacji, w tym: 1) Przedmiary robót, 2) Opisy techniczne, 3) Rysunki techniczne: PZT i PW, 4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót. 5. Szczegółowy zakres usług dla Zadania Nr 2 i sposób ich wykonania znajduje się w dokumentacji projektowej. RAPORTY PIELĘGNACYJNE - Wykonawca zobowiązany jest systematycznie wykonywać zabiegi pielęgnacyjne i informować Zamawiającego e-mailowo (najpóźniej w dniu poprzedzającym wykonywanie planowanych prac) o terminie, lokalizacji oraz rodzaju planowanych zabiegów pielęgnacyjnych.
Vorherige Bekanntmachung: 581246-2025
Interne Kennung: NZI.261.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45111291 Erschließungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadanie Nr 2 (usługa objęta prawem opcji) : a) utrzymanie i pielęgnacja wykonanych zagospodarowań w okresie od 15.04.2026r. – 15.10.2026r. w Lokalizacjach wskazanych w pkt 2 ppkt 1) niniejszego Rozdziału; zgodnie z załączoną dokumentacją projektowo-kosztorysową dla poszczególnych Lokalizacji, b) maksymalna wartość prawa opcji – 22 563,08 PLN, c) Zamawiający uzależnia skorzystanie z prawa opcji od możliwości finansowych, pozwalających na ich wykonanie.